KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8567462
nr 856 7462
Ernst Österberg
(1885-1974)
Akvarell, Ernst Österberg (1885-1974), 'Lillbritt hade aldrig tråkigt ty trollen försökte roa henne på alla upptänkliga sätt' 1910-20-tal, osignerad, 34x49
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 28 oktober 2013
kl 18:36:23
21/10 21:13:05
- Klassiska
28 okt
Klassiska
Läs mer om Klassiska